PEK ÇOCUK ÇANAKKALE GECESİ

PEK ÇOCUK ÇANAKKALE GECESİ

Özel Pekfen Okullarında, Pek Çocuk Anaokulu Miniklerinin Hazırladığı Çanakkale Zeferi Gösterisi İzleyenlerden Büyük Beğeni Aldı.

Anaokulu Öğrencilerinin Şiir Dinletisi İle Başlayan Program, Öğrencilerin Hazırladığı Müzikal Tiyatro Ve Oratoryo İle Devam Ettti.

Düzenlenen Program, İzleyenVeliler ve Misafirler Tarafından Tam Not Alırken Program Sonrasında Konuşma Yapan Pek Çocuk Anaokulu Müdüresi Nurgül Maviş “ Öncelikle Bizlere Bu Gururu Yaşatan ve Verilen Görevi Layıkı İle Yerine Getiren Okulumuz Miniklerine Çok Teşekkür Ediyorum. Bizler Eğitimci Olarak Şanlı Tarihimizi Çocuklarımıza Doğru ve Anlamlı Bir Şekilde Aktarabilmek İçin Tüm Gayretimizle Çalışıyoruz. Bugün Bu Program İle, Verdiğimiz Emeklerin Yerine Ulaştığını Görmek Bizler İçin Büyük Bir Gurur Kaynağı Oldu. Biz Eğitimciler olarak, Çocuklarımızın Geçmiş ile Gelecek Arasındaki Milli ve Manevi Bağları Güçlü Tutmak En Büyük Vazifelerimizden Birisidir. Pek Çocuk Ailesi Olarak Bu Bağları Diri Tutmak Adına Yıl İçerisinde Birçok Etkinlik yapmayı Hedefliyoruz.” Dedikten sonra,Vatanımız İçin Canını Feda Eden Tüm askerlerimiz ve Afrin’de Şehit Olan Kahraman Mehmetciklerimizi Anarak Konuşmasını Sonlandırdı. 

Tanıtım filmimiz